Hrob u Sázavy II

NOVINKY ROZPIS PŘIHLÁŠKY POKYNY VÝSLEDKY 

NOVINKY

St úno 24 16:00:22 CET 2010
Další reakce přišly od Lukáše:
Ahoj Zdeňku,
mně se závod velmi líbil. Z 8. na 9. jsem zabloudil a pak jsem se našel až v cíli.
Hlavně zasněžená krajina s množstvím cest od zvěře byla vynikající.
Rád příště přijdu zas.
Díky
Lukáš Křístek
a od Vládi Mezníka:
23.2. - Tak po Hynkově intervenci (viz níže) a Zdeňkově kontrole GPS záznamu ze štítkování jsem byl v nedělním survivalu oddisknut :-).
21.2. - Mapa s mojí trasou (smyčka z devítky na desítku není moc jistá, tam jsem kontakt s mapou "lehce" ztratil).
21.2. - Pokračovala i Pražská zimní liga. Přijela sice jen necelá třicítka odvážných, ale stálo to opravdu za to. Zdenek pořádal z Prosečnice. Běželo se na mapě Hornopožárské polesí staré jedenačtyřicet let, s měřítkem 1 : 25 000. Nejdelší trať měla slíbeno 15 kilometrů s milosrdným 480i metrovým převýšením. Po velkém boji trvajícím více než čtyři a půl hodiny z toho bylo víc než třicet (na Hynkově GPS, já jí opět zapomněl) a víc než 900 metrů kopců a celé jsme to obešli jen tři a to já ještě bez desítky (byl jsem na ní, všechno krásně sedělo - skála, vedle malý lomeček (kde jsem jí čekal), při druhém náběhu i další lomeček v mapě, jen ta mrcha nikde - pokračuji bez ní na jedenáctku a když ji lupnu naprosto bez problému, vracím se ještě jednou k desítce - zkouším ji opět naběhnout z jiných míst, ale po dvou dalších pokusech, které mě opět zavedly do stejných prostor to vzdávám a jdu přes jedenáctku dál (přesto, že bych (skoro) dal krk za to, že jsem byl správně, Zdeněk, mě bez milosti disknul :-), takže jsem asi přece (???) jen byl někde mimo - cestou na dvanáctku potkávám Hynka, který jedenáctku (ta mi po odběhu z "desítky" krásně seděla) minul a vracel se pro ni) a Štěpán byl při našem odjezdu ještě v nedohlednu (nakonec tam zůstal přes šest hodin). Venca to zabalil hned na začátku a tudíž nejvíc bodů (9) si vyběhl Majkl v céčku.Vzhledem k tomu, že od úterka léčím výron v levém stehně, budu asi tento extra silný zážitek rozcházet dost dlouho:-).
Děkuji!
Ne úno 21 23:46:34 CET 2010
Netrvalo to dlouho, a je tu první a hned docela závažné hodnocení:
Ahoj Zdenku,
tak z tohodle PZL se budu hodne dlouho zotavovat. Ani ne snad po fyzicky strance, ale hlavne, protoze jsem pekny pako. Uz dlouho se mi v lese nestalo, ze by se mi chtelo brecet. O to vic ted chapu deticky na PPZ, ktery smacej mapu slzickama a upenlive prosi, at jim nekdo ukaze, kde jsou v mape. To se mi stalo dneska nekolikrat. Zejmena postup 8-9 je dost nepochopitelnej. No, dost me tam zmatla ta nezakreslena silnice. Vim, ze si sice neco o tom rikal, ale tezko odhadnout v terenu, ktera to tak muze bejt :-) . Tech cest, co nebyly v mape, a naopak odbocek, co tam zase byly navic, bylo na muj vkus az prilis. Proste super mapa. Moc jsem si to uzil, a jestli se PZL bude vyvijet timto tempem dal, zacnu nosit s sebou batoh s poradnou svacinou.
Jo a ke kontrolam 10, 11, ktere dle moji GPS byly mimo kolecko. 11 sla jeste v pohode najit (ja si jen splet hrbet s udolickem - skoda ze to nebylo v popisu), ale 10 byla o dost jiznejc nez ve skutecnosti. Proto bych se primlouval, ze za ni by nemel bejt disk. Ostatne kazdej, kdo ma z Ackaru alespon 3/4 kontrol je dost dobrej na to, aby po zasluze dostal nejakej ten bod.
Dikes za peknej survivalcicek !
Hynek

statistika : 30km !!, 950m nastoupano, cas cca 4:40

link na mapu pro pobaveni : http://jasondrson.rajce.idnes.cz/PZL_OB_Mapy/#PZL_Pozary_21_02_2010_01.jpg
Zkontroloval jsem tedy umístění kontroly 111 (10. v A) a skutečně, byla oproti mapě o 2mm, čili v terénu o 50m jižněji. Protože to je v docela dost hustém lese, je jasné, že kdo hledal přesně podle mapy, nemohl ji najít, zatímco "stopaři" ji našli bez problému.
Vláďovi Mezníkovi proto kontrolu uznávám a omlouvám se jemu i ostatním, kteří tím pádem získávají o bod méně.
Ne úno 21 19:24:29 CET 2010
Výsledky jsou spočítány. Sláva vítězům, čest poraženým!
Všem zúčastněným děkuji a doufám, že se tohle zimní proběhnutí líbilo, a to i těm, kteří více či méně úspěšně absolvovali opravdu velmi těžkou trať A.
Milošovi a Nadě děkuji za vydatnou a nezištnou pomoc s přípravou a provedením závodu.
Pokud se někdo rozhodnete popsat své zážitky, pošlete mi, prosím, mailem výsledek (nebo odkaz na něj), abych ho mohl umístit sem.
Nashledanou zase někdy příště na Požárech, ovšem už asi ne z Prosečnice.
Ne úno 21 17:38:59 CET 2010
Jsem rád, že se všichni vrátili z lesa ve zdraví. Výsledky budou zakrátko.
Ti, co by si chtěli zakreslit (a zveřejnit) své postupy mají možnost použít mapy: A.jpg B.jpg C.jpg.
So úno 20 23:18:19 CET 2010
Změna počtu vakantů: A=2, B=2, C=1
So úno 20 17:30:13 CET 2010
S pomocí Miloše a Nadi (zaváděla část A, běží B) jsou kontroly v lese na svých místech.
Sněhová situace je zatím ucházející, zejména v severní výše položené části mapy mohou běžky ušetřit dost času při brodění hlubokým (30-50cm) sněhem. V prostoru kolem shromaždiště je sníh rozbředlý a svahy strmé, takže je třeba počítat spíš s nesením, než s jízdou.
Informace pro váhavé: zatím jsou ještě dvě volné mapy v A a C a jedna v B.
Pá úno 19 18:00:38 CET 2010
Ukončen příjem přihlášek.
Vyrážím tisknout mapy a zítra do terénu zavést kontroly.
Až se vrátím, napíšu sem, jak to tam vypadá se sněhem a jestli budou lepší běžky nebo brusle ;-)
Út úno 16 20:02:47 CET 2010
Vydány pokyny.
Út úno 2 19:00:45 CET 2010
Spuštěn přihlašovací formulář.
So led 30 19:41:05 CET 2010
Z poloviny ledna je tedy až konec. Počínaje tímto závodem PZL totiž přecházím na dynamické generování HTML kódu těchto stránek a jde mi to trochu pomaleji, než jsem čekal. Sorry.
Nicméně, tratě jsou postaveny a vydávám první verzi rozpisu.
Dnes jsem byl taky otestovat stavbu aspoň části kontrol v terénu.
Jestli sníh neroztaje, tak to bude opět brutál podobně jako na Kozlu a Čabráku ;-)
Po pro 21 19:14:33 CET 2009
Tady budou nejpozději v polovině ledna informace k závodu PZL 21.2.2010 (neděle).

Valid HTML 4.01 Transitional Ověřit CSS!
vytvořeno pomocí editoru "vim" optimalizováno pro jakýkoli prohlížeč

ing Zdeněk Přeček <131104.1014>