OK Sparta Praha

SmartMaps Cup

V√ĚSLEDKY

Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie                                                2.10.2010 19:12:39
                                     Velk√° cena Sparty
===ńĆSOB-SCP========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: D10         2.3km   60m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Vyhn√°lkov√° Marie         V҆SK MFF UK Praha    MFP0151 C     22.36  +      0.00
  2.Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 C     29.29  +      6.53
  3.Pelik√°nov√° M√°Ň°a          V҆SK MFF UK Praha    MFP0050 C     32.07  +      9.31
  4.҆imŇ°ov√° Barbora          V҆SK MFF UK Praha    MFP0150 C     32.22  +      9.46
  5.Kalouskov√° Marie         Odd√≠l OB Kotl√°Ňôka    DKP0151 C     32.36  +     10.00
  6.Rus√° Vendula             OOB TJ Sokol DobŇôich DCE0150       35.19  +     12.43
  7.Vanńęurov√° KateŇôina       KOB TRETRA Praha     TAP0151 C     35.23  +     12.47
  8.Sedl√°ńękov√° Linda         OK Roztoky           ROZ0050 C     36.51  +     14.15
  9.Srbov√° Krist√Ĺna          SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA0050 C     50.28  +     27.52
 10.Najmanov√° Ag√°ta          Odd√≠l OB Kotl√°Ňôka    DKP0150 C     57.17  +     34.41
 11.҆afkov√° Sofie            SK Kamenice          KAM0153 C     80.07  +     57.31
 12.ńĆervinkov√° Anińęka        SK OK 24 Praha       OKP0050 C    115.27  +     92.51
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: D10L        4.4km  120m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Semíková Julie           SK Kamenice          KAM       43.46 0ch         
  2.Sanna Karin              VSK PŇô√≠rodovńõda - or PVP0250 C 44.08 0ch         
  3.Jirkovsk√° KateŇôina       SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA0350 C 46.07 0ch         
  4.Ňėadov√° Lucie             Odd√≠l OB Kotl√°Ňôka    DKP0251 C 51.35 0ch         
  5.҆traitov√° Jolana         SK OK 24 Praha       OKP0451 C 52.05 0ch         
  6.Semíková Lucie           SK Kamenice          KAM       69.26 3ch         
  7.Hrdinková Adéla          neregistrovaní       NER       72.35 0ch         
  8.Krejńę√≠ Zuzana            OB Zvole             ZVO0055 C 75.48 0ch         
  9.BlaŇĺkov√° Ad√©la           neregistrovan√≠       NER       84.48 3ch         
 10.Martynkov√° Olga          KOB TRETRA Praha     TAP     C113.48 0ch         
 11.Vanńęurov√° Monika         KOB TRETRA Praha     TAP0451 C116.11 0ch         
 12.Bukov√° AneŇĺka            SKOB Roudnice nad La ROU03   C132.43 0ch         
   .Sv√°tkov√° Jana            SK Slavia Praha      SLP02     DISK              
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: D12         2.6km   90m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Rohl√≠ńękov√° FrantiŇ°ka     V҆SK MFF UK Praha    MFP9952 C     32.58  +      0.00
  2.Vyhn√°lkov√° Barbora       V҆SK MFF UK Praha    MFP9850 C     34.44  +      1.46
  3.Sieglov√° EliŇ°ka          V҆SK MFF UK Praha    MFP9950 C     35.41  +      2.43
  4.Rohl√≠ńękov√° AneŇĺka        V҆SK MFF UK Praha    MFP9951 C     37.43  +      4.45
  5.Krausov√° AneŇĺka          OB Zvole             ZVO9953 C     41.47  +      8.49
  6.Voltrov√° Alena           OK Roztoky           ROZ9951 C     41.51  +      8.53
  7.Z√°bransk√° Krist√Ĺna       SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA9852 B     43.30  +     10.32
  8.Mikul√°Ň°ov√° Martina       SK Praga             PGP9852 C     44.31  +     11.33
  9.Albrechtov√° Iveta        SK Kamenice          KAM9950 C     47.49  +     14.51
 10.҆ҕov√≠ńękov√° Anna          KOB TRETRA Praha     TAP9852 C     51.23  +     18.25
 11.SuŇ°√°nkov√° Hana           SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA9855 B     53.34  +     20.36
 12.Sv√°tkov√° Anna            SK Slavia Praha      SLP9951 C     57.10  +     24.12
 13.Hrdlińękov√° Ludmila       SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA9851 C     65.59  +     33.01
 14.PohoŇôal√° Anna            SKOB Roudnice nad La ROU9954 C     71.36  +     38.38
 15.Kyselov√° Nela            SKOB Roudnice nad La ROU9951 C     77.41  +     44.43
 16.Klinkerová Magdaléna     OK Roztoky           ROZ9950 C     78.46  +     45.48
 17.Kol√°Ňôov√° Johana          SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA9950 C     85.36  +     52.38
 18.Gondov√° S√°ra             KOB TRETRA Praha     TAP          102.31  +     69.33
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: D14         3.2km  105m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.KoŇĺinov√° Zuzana          SK Praga             PGP9650 B     28.15  +      0.00
  2.Janovsk√° KateŇôina        SK Praga             PGP9850 B     29.53  +      1.38
  3.JeŇĺkov√° KateŇôina         SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA9750 B     35.37  +      7.22
  4.M√ľllerov√° Eva            SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA9652 B     37.16  +      9.01
  5.Veljańęikov√° Hana         OK Sparta Praha      SCP9750 C     41.05  +     12.50
  6.Slavíková Silvie         SK Praga             PGP9751 C     42.18  +     14.03
  7.JanŇĺurov√° Dorota         SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA9653 C     53.53  +     25.38
  8.Voltrov√° Hana            OK Roztoky           ROZ9752 C     66.06  +     37.51
  9.Tom√°Ň°kov√° Barbora        SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA9752 C     86.42  +     58.27
   .Hejnalov√° Eva            SK Kamenice          KAM9651 B DISK              
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: D16         4.3km  120m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Dlouh√° Hana              Odd√≠l OB Kotl√°Ňôka    DKP9450 A     36.23  +      0.00
  2.BoŇô√°nkov√° Karol√≠na       SK Kamenice          KAM9550 A     36.46  +      0.23
  3.Nov√°kov√° KateŇôina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C     44.53  +      8.30
  4.Brodská Adéla            OK Roztoky           ROZ9450 C     72.56  +     36.33
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: D18         5.2km  170m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.KoŇĺinov√° Anna            SK Praga             PGP9350 A     56.38  +      0.00
  2.Koz√°kov√° Zuzana          SK Kamenice          KAM9451 B     57.48  +      1.10
  3.Kamererová Valérie       SK Kamenice          KAM9452 A     72.43  +     16.05
  4.Krausov√° Martina         OOB TJ Sokol Troja   TJP9350 B     78.19  +     21.41
  5.Mikul√°Ň°ov√° Helena        SK Praga             PGP9353 C     95.07  +     38.29
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: D21K        4.3km  160m 14k  Ranking:0.3562 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Rus√° ҆√°rka               SK Kamenice          KAM9157 A     43.37  +      0.00  R: 3889b
  2.Jelínková Zora           SK Praga             PGP8851 C     49.58  +      6.21  R: 3418b
  3.RoŇĺkov√° Petra            V҆SK MFF UK Praha    MFP7551 C     50.30  +      6.53  R: 3378b
  4.ArnoŇ°tov√° KateŇôina       USK Praha            VSP7652 C     51.17  +      7.40  R: 3320b
  5.Kamererov√° Kl√°ra         SK Kamenice          KAM9154 C     53.34  +      9.57  R: 3151b
  6.Albrechtov√° Eva          SK Kamenice          KAM7850 C     55.57  +     12.20  R: 2974b
  7.Sl√°dkov√° Helena          KOB TRETRA Praha     TAP9151 C     59.36  +     15.59  R: 2704b
  8.ForŇ°tov√° Jitka           SK Praga             PGP7558 C     61.10  +     17.33  R: 2587b
  9.Mackov√° Lucia            SK Kamenice          KAM9151 C     61.52  +     18.15  R: 2535b
 10.Siblíková Jana           SK Slavia Praha      SLP7952 C     65.09  +     21.32  R: 2292b
 11.Fikar Str√°nsk√° Linda     OOS TJ Spartak Vrchl VRL7651 C     66.25  +     22.48  R: 2198b
 12.Zajícová Markéta         KOB TRETRA Praha     TAP9054 C     68.39  +     25.02  R: 2032b
 13.Petrvalsk√° Ol√≠via        VSK PŇô√≠rodovńõda - or PVP9150 C     99.26  +     55.49  R:    0b
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: D21L        7.4km  225m 23k  Ranking:0.7012 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vodr√°Ňĺkov√° KateŇôina      KOS Slavia V҆ PlzeŇą  VPM7995 C     71.01  +      0.00  R: 7114b
  2.Svobodov√° Jitka          OOB TJ Sokol DobŇôich DCE7450 C     71.20  +      0.19  R: 7083b
  3.JiŇô√≠kov√° Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055 A     73.50  +      2.49  R: 6840b
  4.Chumov√° Jana             SK Slavia Praha      SLP7451 C     73.58  +      2.57  R: 6827b
  5.Gabrovsk√° Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C     74.14  +      3.13  R: 6801b
  6.ńĆerm√°kov√° Krist√Ĺna       SK Praga             PGP9154 A     76.03  +      5.02  R: 6624b
  7.Klinkerov√° Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C     79.29  +      8.28  R: 6290b
  8.Gajdov√° Kristina         USK Praha            VSP7752 C     80.13  +      9.12  R: 6218b
  9.Pokorn√° Magdalena        SK Praga             PGP7562 C     80.29  +      9.28  R: 6192b
 10.Nedbalov√° Jana           V҆SK MFF UK Praha    MFP8050 C     83.25  +     12.24  R: 5907b
 11.҆imŇ°ov√° Jana             V҆SK MFF UK Praha    MFP7651 C     84.19  +     13.18  R: 5819b
 12.Smolkov√° KateŇôina        SK Praga             PGP8852 B     84.47  +     13.46  R: 5774b
 13.Darmovzalov√° Lenka       SK Praga             PGP7951 C     86.38  +     15.37  R: 5594b
 14.Kettnerov√° Dana          TJ Sokol Hostivice   HCE8950 C     88.38  +     17.37  R: 5399b
 15.҆imkov√° Mark√©ta          VSK PŇô√≠rodovńõda - or PVP7751 C    101.45  +     30.44  R: 4123b
 16.Cabrnochov√° Eva          Klub OB Kladno       DKL8450 C    105.57  +     34.56  R: 3714b
 17.JaroŇ°ov√° Kl√°ra           OOB TJ Sokol DobŇôich DCE7950      108.23  +     37.22  R: 3478b
 18.Chloupkov√° Jana          SK Slavia Praha      SLP5951 C    111.33  +     40.32  R: 3169b
 19.Havl√≠ńękov√° Mark√©ta       Klub vytrvalostn√≠ch  KSU8494 C    116.37  +     45.36  R: 2676b
 20.Karasov√° Jana            V҆TJ Stavebn√≠ fakult FSP6153 C    117.56  +     46.55  R: 2548b
   .Winklerov√° Hanna         OK Lokomotiva PlzeŇą  LPM8051 C DISK              
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: D35K        3.2km  140m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.PŇôib√≠kov√° Monika         SK Praga             PGP7256 C     44.55  +      0.00
  2.҆afkov√° Petra            SK Kamenice          KAM6650 C     49.38  +      4.43
  3.Surgová Markéta          neregistrovaní       NER           54.20  +      9.25
  4.Hrdlińękov√° Ludmila       SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA6950 C     55.08  +     10.13
  5.Brousilov√° Petra         SK Praga             PGP6951 C     58.09  +     13.14
  6.Svobodov√° Lenka          SKOB Roudnice nad La ROU6650 C     62.27  +     17.32
  7.Sieglov√° D√°Ň°a            V҆SK MFF UK Praha    MFP7050 C     62.59  +     18.04
  8.Pelik√°nov√° Lucie         V҆SK MFF UK Praha    MFP6950 C     65.11  +     20.16
  9.Kyselov√° Jana            SKOB Roudnice nad La ROU7050 C     68.39  +     23.44
 10.KaŇ°parov√° Irena          SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA6852 C     74.38  +     29.43
 11.Hlubuńękov√° ҆√°rka         SK Kamenice          KAM6851 C     75.45  +     30.50
 12.Líbalová Marcela         SKOB Roudnice nad La ROU6551 C     77.57  +     33.02
 13.Zemkov√° Helena           SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA7450 C     79.02  +     34.07
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: D35L        5.0km  145m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.҆kvorov√° Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C     49.14  +      0.00
  2.Vildmonov√° Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C     55.00  +      5.46
  3.GabryŇ°ov√° Tereza         VSK PŇô√≠rodovńõda - or PVP6853 C     55.09  +      5.55
  4.Komersov√° Jana           Sokol Kostelec n. ńĆ. KNC6550 C     55.54  +      6.40
  5.Smolkov√° Alena           SK Praga             PGP6450 C     58.32  +      9.18
  6.JeŇĺkov√° Martina          SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA7350 C     59.02  +      9.48
  7.KlaŇ°kov√° KateŇôina        Odd√≠l OB Kotl√°Ňôka    DKP6750 C     61.22  +     12.08
  8.Slav√≠kov√° KateŇôina       SK Praga             PGP6650 C     62.20  +     13.06
  9.Mackov√° Lenka            SK Kamenice          KAM7051 C     62.44  +     13.30
 10.Dudíková Hana            TJ Lokomotiva Beroun LBE5550 C     67.04  +     17.50
 11.Bukov√° Jana              SKOB Roudnice nad La ROU7150 C     69.11  +     19.57
 12.Hejnalová Hana           OK 99 Hradec Králové PHK6151 C     70.08  +     20.54
 13.Nov√°kov√° Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C     71.38  +     22.24
 14.҆traitov√° Jitka          SK OK 24 Praha       OKP7252 C     76.33  +     27.19
 15.Lustigov√° Lenka          Odd√≠l OB Kotl√°Ňôka    DKP6652 C     76.38  +     27.24
 16.Asterov√° Jana            SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA7451 C     77.56  +     28.42
 17.PohoŇôal√° Karol√≠na        SKOB Roudnice nad La ROU6850 C     98.26  +     49.12
 18.Jirkovsk√° Pavl√≠na        SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA7250 C    102.00  +     52.46
 19.Krejńę√≠ Pavla             OB Zvole             ZVO7270 C    122.26  +     73.12
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: D45K        3.0km  130m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.MikeŇ°ov√° Marcela         KOB TRETRA Praha     TAP63   C     55.33  +      0.00
  2.Kohoutov√° Pavl√≠na        Sokol Kostelec n. ńĆ. KNC6251 C     59.41  +      4.08
  3.Zimmerov√° Lenka          OB Zvole             ZVO6451 C     84.30  +     28.57
  4.Tich√° Ivana              Sokol Kostelec n. ńĆ. KNC6250 C     85.16  +     29.43
  5.Prouzov√° Zuzana          Odd√≠l OB Kotl√°Ňôka    DKP6250 C     92.19  +     36.46
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: D45L        4.3km  160m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mr√°zkov√° Ivana           Odd√≠l OB Kotl√°Ňôka    DKP5650 C     52.40  +      0.00
  2.Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C     52.47  +      0.07
  3.Proch√°zkov√° MiluŇ°e       OOB TJ Sokol DobŇôich DCE5450 C     55.04  +      2.24
  4.Voltrov√° Svatava         OK Roztoky           ROZ6150 C     55.13  +      2.33
  5.Mr√°zov√° Pavla            OOB TJ Sokol DobŇôich DCE5550 C     56.07  +      3.27
  6.Kettnerov√° Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     56.27  +      3.47
  7.ńĆervinkov√° Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451 C     68.36  +     15.56
  8.Havl√≠ńękov√° Jindra        Sokol Kostelec n. ńĆ. KNC6150 C     69.36  +     16.56
  9.҆trossov√° JiŇôinka        OOB TJ Sokol DobŇôich DCE5650 C     73.43  +     21.03
 10.Hrab√°nkov√° Ilona         SK Praga             PGP6250 C     80.09  +     27.29
 11.Dlouh√° Jana              Odd√≠l OB Kotl√°Ňôka    DKP5950 C     81.57  +     29.17
 12.Malańękov√° Jana           Sokol Praha SpoŇôilov DVP6151 C     88.49  +     36.09
 13.Ňėadov√° Jarom√≠ra          Odd√≠l OB Kotl√°Ňôka    DKP6551 C     92.17  +     39.37
 14.Rus√° Lenka               OOB TJ Sokol DobŇôich DCE6452 C    100.09  +     47.29
 15.Wolkerov√° Dagmar         OOB TJ Sokol Troja   TJP5250 C    104.00  +     51.20
   .Jelínková Radana         SK Praga             PGP5851 C DISK              
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: D55         3.3km  130m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.HaŇąkovsk√° Jana           SK Praga             PGP4050 C     52.35  +      0.00
  2.Hejtm√°nkov√° Alena        KOB TRETRA Praha     TAP5452 C     57.30  +      4.55
  3.Stehnov√° Hana            Odd√≠l OB Kotl√°Ňôka    DKP5150 C     58.04  +      5.29
  4.RyŇ°av√° Lubom√≠ra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C     64.10  +     11.35
  5.Cabrnochov√° Hana         Klub OB Kladno       DKL5550 C     64.31  +     11.56
  6.Paulov√° Mirka            OOB TJ Sokol DobŇôich DCE5250 C     67.35  +     15.00
   .MatńõjŇĮ Ladislava         Slovan Praha         UVP4750 C DISK              
   .Kub√°tov√° Milada          SK Praga             PGP4750 C DISK              
   .Brumková Vladimíra       Klub OB Kladno       DKL5350 C DISK              
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: D65         3.2km  140m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bl√°hov√° Blanka           Slavoj Praha         SJP3651 C     84.54  +      0.00
  2.Provazníková Svatava     OOB TJ Sokol Troja   TJP4250 C    101.02  +     16.08
  3.Doleńękov√° M√≠la           OOB TJ Sokol Troja   TJP3650 C    120.23  +     35.29
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: H10         2.3km   60m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.҆afka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 C     18.55  +      0.00
  2.ńĆech Richard             SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA0001 C     22.06  +      3.11
  3.Lejbl Jakub              TJ Lokomotiva Beroun LBE0200 C     25.01  +      6.06
  4.KlaŇ°ka Martin            Odd√≠l OB Kotl√°Ňôka    DKP0100 C     25.55  +      7.00
  5.GabryŇ° Lubom√≠r           VSK PŇô√≠rodovńõda - or PVP0000 C     26.41  +      7.46
  6.Zimmer Jan               OB Zvole             ZVO0001 C     27.29  +      8.34
  7.Brousil Tom√°Ň°            SK Praga             PGP0100 C     28.03  +      9.08
  8.KŇô√≠Ňĺ Jon√°Ň°               SK Kamenice          KAM0001 C     28.33  +      9.38
  9.Rohl√≠ńęek Alois           V҆SK MFF UK Praha    MFP0200 C     29.47  +     10.52
 10.҆imҰa Martin             V҆SK MFF UK Praha    MFP0300 C     30.20  +     11.25
 11.Longin Jan               KOB TRETRA Praha     TAP0103 C     30.31  +     11.36
 12.Neuh√∂fer Jakub           Sokol Kostelec n. ńĆ. KNC0001 C     30.32  +     11.37
 13.PohoŇôal√Ĺ Hugo            SKOB Roudnice nad La ROU0103 C     31.12  +     12.17
 14.Siegl Maty√°Ň°             V҆SK MFF UK Praha    MFP0103 C     32.49  +     13.54
 15.Kohout KryҰtof           V҆SK MFF UK Praha    MFP0102 C     33.44  +     14.49
 16.Val√°Ň°ek V√°clav           SK Kamenice          KAM0100 C     44.02  +     25.07
 17.Vanńęura Michal           KOB TRETRA Praha     TAP0004 C     44.56  +     26.01
 18.Kol√°Ňô Maty√°Ň°             SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA0300 C     55.11  +     36.16
 19.Krejńę√≠ Tom√°Ň°             OB Zvole             ZVO0005 C     55.13  +     36.18
 20.Albrecht Adam            SK Kamenice          KAM0203 C     58.07  +     39.12
 MS Hejda OndŇôej             Sokol Kostelec n. ńĆ. KNC9902 CMSDISK             
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: H10L        4.4km  120m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bl√°ha Vojtńõch            neregistrovan√≠       NER       27.46 0ch         
  2.Bl√°ha Maty√°Ň°             neregistrovan√≠       NER       27.48 0ch         
  3.Gajda Martin             USK Praha            VSP0404 C 37.02 0ch         
  4.҆kvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 C 38.04 0ch         
  5.RoŇĺek Vil√©m              V҆SK MFF UK Praha    MFP0301 C 38.55 0ch         
  6.Vondra Vladimír          KOB TRETRA Praha     TAP0005 C 40.22 0ch         
  7.Gonda VaŇ°ek              KOB TRETRA Praha     TAP       52.28 0ch         
  8.҆ҕastn√Ĺ Petr             KOB TRETRA Praha     TAP0106 C 52.41 0ch         
  9.Sedl√°ńęek Jaroslav        neregistrovan√≠       NER       65.38 0ch         
 10.Dud√°k Ladislav           SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA       67.33 0ch         
 11.Hrdlińęka Jan             SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA0200 C 67.57 0ch         
 12.Ransdorf Michael         KOB TRETRA Praha     TAP0107 C 72.50 1ch         
 13.Buk OndŇôej               SKOB Roudnice nad La ROU0102 C 82.35 3ch         
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: H12         2.8km   75m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Semer√°d Anton√≠n          Odd√≠l OB Kotl√°Ňôka    DKP9801 C     24.02  +      0.00
  2.Aschermann Daniel        SK Kamenice          KAM9801 C     26.40  +      2.38
  3.Hausenblas ҆imon         SK Kamenice          KAM9803 C     30.04  +      6.02
  4.Najman MatouŇ°            Odd√≠l OB Kotl√°Ňôka    DKP9800 B     32.02  +      8.00
  5.Kohout Maty√°Ň°            V҆SK MFF UK Praha    MFP9802 C     33.22  +      9.20
  6.Borovińęka Tom√°Ň°          V҆TJ Stavebn√≠ fakult FSP9801 B     34.49  +     10.47
  7.MikeŇ° Jan                KOB TRETRA Praha     TAP9802 B     40.14  +     16.12
  8.Gajda Jan jun            USK Praha            VSP0100 C     40.32  +     16.30
  9.Ledvinka Martin          SK Slavia Praha      SLP9800 C     41.02  +     17.00
 10.Lejbl Ladislav           TJ Lokomotiva Beroun LBE0000 C     43.16  +     19.14
 11.Ransdorf Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP9805 C     43.23  +     19.21
 12.Pelik√°n Luk√°Ň°            V҆SK MFF UK Praha    MFP9800 C     51.25  +     27.23
 13.KaŇ°par FrantiŇ°ek         SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA9800 C     53.39  +     29.37
 14.SvatoŇ° Jan               TJ AERO Odolena Voda ODV9803 B     55.19  +     31.17
 15.Zemko Zdenńõk             SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA9900 C     56.56  +     32.54
 16.Sherwood Kenneth         KOB TRETRA Praha     TAP9803 C     60.54  +     36.52
 17.Reiterman Adam           TJ Lokomotiva Beroun LBE9900 C     63.12  +     39.10
 18.DobeŇ° JiŇô√≠               Sokol Kostelec n. ńĆ. KNC9802 C     67.32  +     43.30
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: H14         4.3km  115m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.ńĆerm√°k Adam              SK Praga             PGP9701 C     38.59  +      0.00
  2.҆kvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 C     39.45  +      0.46
  3.J√≠ra Tom√°Ň°               OK Roztoky           ROZ9800 B     43.17  +      4.18
  4.Val√°Ň°ek JiŇô√≠             SK Kamenice          KAM9700 B     45.11  +      6.12
  5.Br√°zdil Petr             TJ AERO Odolena Voda ODV9700 B     47.43  +      8.44
  6.Aster Tom√°Ň°              SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA9602 B     51.31  +     12.32
  7.Vl√°Ň°ek Jakub             KOB TRETRA Praha     TAP9702 B     58.28  +     19.29
  8.Landovsk√Ĺ Jakub          SK Praga             PGP9601 B     58.30  +     19.31
  9.OndŇôejńęek JiŇô√≠           TJ AERO Odolena Voda ODV9800 B     58.33  +     19.34
 10.Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 B     62.00  +     23.01
 11.Valach Marek             KOB TRETRA Praha     TAP9703 C     64.34  +     25.35
   .Vlas√°k Vojtńõch           TJ AERO Odolena Voda ODV9703 C DISK              
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: H16         6.2km  230m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sem√≠k OndŇôej             SK Kamenice          KAM9401 A     47.07  +      0.00
  2.Kettner Vojtńõch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 A     50.56  +      3.49
  3.Kettner Luk√°Ň°            SK Kamenice          KAM9403 A     50.59  +      3.52
  4.Basler OndŇôej            Odd√≠l OB Kotl√°Ňôka    DKP9400 C     54.39  +      7.32
  5.László David             OK Roztoky           ROZ9500       62.50  +     15.43
  6.Lustig Maty√°Ň°            Odd√≠l OB Kotl√°Ňôka    DKP9507 B     63.54  +     16.47
  7.Ňėada Jakub               Odd√≠l OB Kotl√°Ňôka    DKP9401 B     66.00  +     18.53
  8.Uhl√≠Ňô Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B     68.30  +     21.23
  9.҆t√°dl√≠k Luk√°Ň°            SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA9401 B     86.15  +     39.08
 10.Malec OldŇôich            SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA9400 C     88.29  +     41.22
 11.Zamazal Tom√°Ň°            KOB TRETRA Praha     TAP9501 C     89.11  +     42.04
 12.DobeŇ° Jan                Sokol Kostelec n. ńĆ. KNC9502 C     95.18  +     48.11
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: H18         7.1km  255m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Val√°Ň°ek Jan              SK Kamenice          KAM9400 A     62.05  +      0.00
  2.Nńõmeńęek Jan              SK Kamenice          KAM9300 B     68.48  +      6.43
  3.Svoboda Jakub            SKOB Roudnice nad La ROU9301 C     79.55  +     17.50
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: H21K        7.2km  195m 22k  Ranking:0.5162 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.҆kvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     60.26  +      0.00  R: 5458b
  2.҆imek Tom√°Ň°              V҆TJ Stavebn√≠ fakult FSP6304 C     64.55  +      4.29  R: 5097b
  3.Vanńõk Petr               SK Zbraslav OOB      ZBP7302 C     67.00  +      6.34  R: 4929b
  4.Cohen Nimrod             ASA Tel-Aviv Israel  ASA           69.11  +      8.45  R: 4754b
  5.ńĆervinka Jan             SK Praga             PGP8902 C     70.45  +     10.19  R: 4628b
  6.Nov√°k Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 C     72.33  +     12.07  R: 4483b
  7.҆imŇ°a Jarom√≠r            V҆SK MFF UK Praha    MFP7100 C     76.28  +     16.02  R: 4167b
  8.Końę Zdenńõk               SK Meteor Kańęerov Pr MKP4700 C     79.23  +     18.57  R: 3933b
  9.Vesel√Ĺ Jakub             TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 B     80.33  +     20.07  R: 3839b
 10.Benc JiŇô√≠                KOB TRETRA Praha     TAP8002 C     83.07  +     22.41  R: 3632b
 11.Aschermann Michal        SK Kamenice          KAM9104 C     84.14  +     23.48  R: 3542b
 12.Borovińęka Milan          V҆TJ Stavebn√≠ fakult FSP6104 C     85.05  +     24.39  R: 3474b
 13.҆trait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602 C     85.16  +     24.50  R: 3459b
 14.Líbal Jakub              SKOB Roudnice nad La ROU9202 C     92.39  +     32.13  R: 2865b
 15.Kut√°lek Jan              KOB TRETRA Praha     TAP8301 C     94.21  +     33.55  R: 2728b
 16.TouŇ°ek Filip             SK Zbraslav OOB      ZBP7102 C     96.18  +     35.52  R: 2571b
 17.Prouza Jarom√≠r           Odd√≠l OB Kotl√°Ňôka    DKP8705 C    119.49  +     59.23  R:  678b
 18.ForŇ°t Jakub              SK Praga             PGP7509 C    133.14  +     72.48  R:    0b
   .Mencl Pavel              Odd√≠l OB Kotl√°Ňôka    DKP7912 C DISK              
   .ńĆervinka Jaroslav        SK Praga             PGP9001 C DISK              
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: H21L        9.9km  315m 30k  Ranking:0.8144 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vodr√°Ňĺka OndŇôej          KOS Slavia V҆ PlzeŇą  VPM7702 C     64.42  +      0.00  R: 8277b
  2.Makovsk√Ĺ Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C     66.16  +      1.34  R: 8083b
  3.Janovsk√Ĺ Tom√°Ň°           SK Praga             PGP6401 C     66.22  +      1.40  R: 8071b
  4.Seidl Miroslav           V҆TJ Ekonom Praha    EKP7402 C     67.16  +      2.34  R: 7960b
  5.Zaj√≠c V√≠tńõzslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     73.26  +      8.44  R: 7196b
  6.Gajda Jan                USK Praha            VSP6801 C     74.03  +      9.21  R: 7120b
  7.Skripnik OndŇôej          V҆TJ Stavebn√≠ fakult FSP7502 C     75.02  +     10.20  R: 6998b
  8.Kalous Vladislav         V҆TJ Ekonom Praha    EKP7702 C     75.10  +     10.28  R: 6982b
  9.BoŇô√°nek Petr             USK Praha            VSP7000 C     75.59  +     11.17  R: 6880b
 10.H√°jek Adam               SK Kamenice          KAM9202 B     76.17  +     11.35  R: 6843b
 11.҆afka Jan                SK Slavia Praha      SLP7704 C     78.48  +     14.06  R: 6532b
 12.PraŇĺ√°k JiŇô√≠              SK Zbraslav OOB      ZBP7800 C     79.52  +     15.10  R: 6400b
 13.Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C     81.28  +     16.46  R: 6202b
 14.ńĆern√Ĺ Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C     83.40  +     18.58  R: 5929b
 15.DvoŇô√°k Miroslav          SK Zbraslav OOB      ZBP7601 C     83.42  +     19.00  R: 5925b
 16.Buk JindŇôich             SKOB Roudnice nad La ROU9303 B     88.36  +     23.54  R: 5318b
 17.Chum Jaroslav            SK Slavia Praha      SLP6601 C     91.22  +     26.40  R: 4976b
 18.Blaha OndŇôej             V҆TJ Ekonom Praha    EKP7002 C     96.47  +     32.05  R: 4305b
 19.Ryj√°ńęek Jan              OK Lokomotiva PlzeŇą  LPM8004 C    102.24  +     37.42  R: 3610b
 20.Bergl Tom√°Ň°              SK Praga             PGP7904 C    110.26  +     45.44  R: 2615b
    Huben√Ĺ Martin            Sokol Praha SpoŇôilov DVP8001 C DISK-LIM.         
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: H35K        6.2km  230m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hlubuńęek Tom√°Ň°           SK Kamenice          KAM6603 C     74.15  +      0.00
  2.Kalousek JiŇô√≠            Odd√≠l OB Kotl√°Ňôka    DKP6901 C     76.20  +      2.05
  3.Aschermann David         SK Kamenice          KAM6500 C     81.07  +      6.52
  4.Rohl√≠ńęek Jan             V҆SK MFF UK Praha    MFP7101 C     83.53  +      9.38
  5.Fikar AleŇ°               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7101 C     95.45  +     21.30
  6.KaŇ°par Jaroslav          SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA6802 C    104.49  +     30.34
    ҆afka Jan                SK Kamenice          KAM6604 C DISK-LIM.         
 MS Boudn√Ĺ Jan               OK Sparta Praha      SCP7417 CMS   51.26  +    -19.93
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: H35L        8.1km  245m 25k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Datel JiŇô√≠               Klub OB Kladno       DKL7101 C     69.07  +      0.00
  2.VinŇ° Pavel               Klub OB Kladno       DKL6900 C     71.42  +      2.35
  3.҆emel√≠k Petr             Klub OB Kladno       DKL6901 C     72.17  +      3.10
  4.Proch√°zka Anton√≠n        OOB TJ Sokol DobŇôich DCE5500 C     75.59  +      6.52
  5.Kol√°Ňô Tom√°Ň°              SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA7103 C     84.50  +     15.43
  6.Jun Drahom√≠r             Sokol Kostelec n. ńĆ. KNC5501 C     85.14  +     16.07
  7.KlaŇ°ka Pavel             Odd√≠l OB Kotl√°Ňôka    DKP6500 C     88.19  +     19.12
  8.Siegl Roman              V҆SK MFF UK Praha    MFP6700 C     94.56  +     25.49
  9.OndŇôejńęek JiŇô√≠           TJ AERO Odolena Voda ODV7000 C     96.07  +     27.00
 10.Jirous JiŇô√≠              KOB TRETRA Praha     TAP7201 C    103.33  +     34.26
 11.RŇĮŇĺińęka Miloslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE6300 C    108.03  +     38.56
 12.Reiterman LeoŇ°           TJ Lokomotiva Beroun LBE7100 C    117.22  +     48.15
 13.Lejbl Ladislav           TJ Lokomotiva Beroun LBE6900 C    118.24  +     49.17
 14.Sanna Roberto            VSK PŇô√≠rodovńõda - or PVP6704 C    119.16  +     50.09
 15.Buk JiŇô√≠                 SKOB Roudnice nad La ROU6901 C    132.27  +     63.20
 16.DobeŇ° V√°clav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C    149.05  +     79.58
   .Ňėada Richard             Odd√≠l OB Kotl√°Ňôka    DKP6701 C DISK              
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: H45L        7.1km  255m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Cabrnoch JiŇô√≠            Klub OB Kladno       DKL5400 C     69.58  +      0.00
  2.Slavík Viktor            SK Praga             PGP6300 C     72.50  +      2.52
  3.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     73.44  +      3.46
  4.ńĆervinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C     78.18  +      8.20
  5.Stehno Pavel             Odd√≠l OB Kotl√°Ňôka    DKP4900 C     78.37  +      8.39
  6.JaroŇ° Vladim√≠r           OOB TJ Sokol DobŇôich DCE5400 C     79.15  +      9.17
  7.Dlouh√Ĺ JiŇô√≠              Odd√≠l OB Kotl√°Ňôka    DKP5700 C     82.50  +     12.52
  8.҆imek Miroslav           V҆SK MFF UK Praha    MFP6302 C     82.59  +     13.01
  9.PavlŇĮ Jaroslav           OOB TJ Sokol DobŇôich DCE6100 C     84.44  +     14.46
 10.Strejc Jaroslav          OB Zvole             ZVO6101 C     84.57  +     14.59
 11.H√°jek Tom√°Ň°              OB Zvole             ZVO6401 C     86.16  +     16.18
 12.Kopeńęn√Ĺ Mojm√≠r           KOB TRETRA Praha     TAP6402 C     87.32  +     17.34
 13.Hejtmánek Vladimír       KOB TRETRA Praha     TAP5802 C     87.34  +     17.36
 14.Kudrn√°ńę Martin           SK Kamenice          KAM5901 C     89.48  +     19.50
 15.Malec Jaroslav           SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA6200 C     90.57  +     20.59
 16.Fiala Zdenńõk             KOB TRETRA Praha     TAP5501 C     92.51  +     22.53
 17.ńĆervinka Stanislav       SK OK 24 Praha       OKP5701 C     95.20  +     25.22
 18.Pliska MiloŇ°             SK Praga             PGP6304 C     95.36  +     25.38
 19.Aster Vladim√≠r           SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA6500 C    101.02  +     31.04
 20.TouŇ°ek Miloslav          SK Meteor Kańęerov Pr MKP5000 C    105.48  +     35.50
 21.Kraus Ota                OOB TJ Sokol Troja   TJP5700 C    106.19  +     36.21
 22.Fatka OndŇôej             SK Praga             PGP6302 C    110.01  +     40.03
 23.Grivalsk√Ĺ Michal         SK Praga             PGP5900 C    111.29  +     41.31
 24.PohoŇôal√Ĺ Dobroslav       SKOB Roudnice nad La ROU6401 C    138.55  +     68.57
 25.Malec Jaromír            SKOB Roudnice nad La ROU6203 C    141.41  +     71.43
    Lustig Zdenńõk            Odd√≠l OB Kotl√°Ňôka    DKP5601 C DISK-LIM.         
   .Kukla Jan                OOB TJ Sokol Troja   TJP5600 C DISK              
   .Buk Miloslav             SKOB Roudnice nad La ROU6202 C DISK              
   .PŇôib√≠k Jan               SK Praga             PGP6301 C DISK              
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: H55         5.7km  180m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dudík Petr               TJ Lokomotiva Beroun LBE5500 C     66.08  +      0.00
  2.Koteck√Ĺ Roman            SK Praga             PGP4900 C     74.07  +      7.59
  3.Jelínek Martin           SK Praga             PGP5103 C     76.28  +     10.20
  4.҆orm Miroslav            Klub OB Kladno       DKL5200 C     79.05  +     12.57
  5.Novotn√Ĺ JiŇô√≠             SK Slavia Praha      SLP4601 C     80.07  +     13.59
  6.Paukert Milan            OOB TJ Sokol Troja   TJP5000 C     80.52  +     14.44
  7.Proch√°zka AleŇ°           Odd√≠l OB Kotl√°Ňôka    DKP4700 C     81.03  +     14.55
  8.LebduŇ°ka Petr            SKOB Roudnice nad La ROU4702 C     86.48  +     20.40
  9.Zelen√Ĺ Vladim√≠r          SK Praga             PGP4800 C     88.45  +     22.37
 10.Końę Lum√≠r                SK Meteor Kańęerov Pr MKP5401 C     89.03  +     22.55
 11.Duda FrantiŇ°ek           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY4600 C     93.29  +     27.21
 12.RyŇ°av√Ĺ V√≠t               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C     98.55  +     32.47
 13.҆ҕov√≠ńęek Jan             Sokol Praha SpoŇôilov DVP5001 C    107.34  +     41.26
   .MatńõjŇĮ Ivan              Slovan Praha         UVP4600 C DISK              
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: H65         5.0km  145m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C     65.43  +      0.00
  2.Paul Josef               OOB TJ Sokol DobŇôich DCE4401 C     72.03  +      6.20
  3.Such√Ĺ Karel              SK Praga             PGP4300 C     72.45  +      7.02
  4.Kalivoda Vladim√≠r        Sokol Kostelec n. ńĆ. KNC3800 C     89.59  +     24.16
  5.Hlavat√Ĺ Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C     94.00  +     28.17
  6.ńģurńęat Jozef             Odd√≠l OB Kotl√°Ňôka    DKP3800 C    105.23  +     39.40
  7.Vondr√°ńęek Jarom√≠r        SKOB Roudnice nad La ROU4002 C    113.42  +     47.59
  8.Bur√ĹŇ°ek Slavom√≠r         OOB TJ Sokol Troja   TJP3600 C    138.55  +     73.12
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: H75         3.3km  130m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vondra Jaroslav          V҆TJ Stavebn√≠ fakult FSP3300 C     68.38  +      0.00
  2.Bl√°ha Svatopluk          Slavoj Praha         SJP3501 C     73.35  +      4.57
  3.Han√°k Milan              V҆TJ Stavebn√≠ fakult FSP3400 C     84.28  +     15.50
  4.Kalivoda Viktor          Sokol Kostelec n. ńĆ. KNC3300 C     87.27  +     18.49
  5.Samoh√Ĺl Richard          SK Praga             PGP2800 C    130.25  +     61.47
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: HDR         2.2km   25m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.PrŇĮŇ°a KryŇ°tof            neregistrovan√≠       NER       27.26 0ch         
  2.Nedvńõdovi Jakub a Linda  Sokol Praha SpoŇôilov DVP     C 29.31 0ch         
  3.Nedvńõdov√° Karol√≠na       Sokol Praha SpoŇôilov DVP0351 C 29.39 0ch         
  4.Lustig Adam              Odd√≠l OB Kotl√°Ňôka    DKP0202 C 30.25 0ch         
  5.RoŇĺek Vojtńõch            V҆SK MFF UK Praha    MFP0501 C 30.38 0ch         
  6.Blaha Michal             V҆TJ Ekonom Praha    EKP0402 C 31.47 0ch         
  7.Blaha JiŇô√≠               V҆TJ Ekonom Praha    EKP0401 C 31.55 0ch         
  8.PrŇĮŇ°a Dominik            neregistrovan√≠       NER       33.15 0ch         
  9.҆imŇĮnkov√° Ag√°ta          neregistrovan√≠       NER       33.40 0ch         
 10.ProkeŇ°ov√° Barbora        V҆TJ Ekonom Praha    EKP       34.33 0ch         
 11.NeҰpor KryҰtof           V҆TJ Ekonom Praha    EKP       34.59 0ch         
 12.҆imŇ°ov√° Pavla            V҆SK MFF UK Praha    MFP0551 C 35.01 0ch         
 13.ArnoŇ°tov√° Veronika       USK Praha            VSP0450 C 35.10 0ch         
 14.Jíra Filip               OK Roztoky           ROZ0500 C 35.16 0ch         
 15.ńĆern√Ĺ Adam               SK Praga             PGP02     35.50 0ch         
 16.Molńęanyiov√° Simona       V҆TJ Ekonom Praha    EKP       36.22 0ch         
 17.҆ubrt Matńõj              neregistrovan√≠       NER       38.08 0ch         
 18.҆ubrt Vojtńõch            neregistrovan√≠       NER       41.47 0ch         
 19.Pokorn√° Linda            SK Praga             PGP0350   42.03 0ch         
 20.Jirkovsk√° Magdal√©na      SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA0550 C 47.09 0ch         
 21.Fikar ҆imon              OOS TJ Spartak Vrchl VRL0601   47.10 0ch         
 22.Zemková Pavlína                                  0551   47.23 0ch         
 23.Blahov√° Pavla            V҆TJ Ekonom Praha    EKP0153 C 47.31 0ch         
 24.Jirkovsk√Ĺ Jan            SKOB STAVIMAT Slan√Ĺ  SLA0500 C 47.58 0ch         
 25.Ag√°ta PŇôib√≠kov√°          SK Praga             PGP9651 C 52.37 0ch         
 26.Brousilov√° Lucie         SK Praga             PGP0650 C 52.46 0ch         
 27.Skripnikovi Nikola a Mat.neregistrovaní       NER       59.07 1ch         
 28.Maleńękov√° Hana           neregistrovan√≠       NER       60.42 0ch         
 29.Surgovi Jakub a David    Sokol Praha SpoŇôilov DVP     C 63.15 0ch         
 30.Aschenbrenerovi Max a AleSokol Praha SpoŇôilov DVP     C 68.21 0ch         
 31.Nedbalov√° Kl√°ra          V҆SK MFF UK Praha    MFP0850 C 75.10 0ch         
 32.Veljańęik Jon√°Ň°           OK Sparta Praha      SCP       82.54 0ch         
 33.҆ҕastn√Ĺ Tom√°Ň°            KOB TRETRA Praha     TAP0401 C119.59 0ch         
 34.Gondovi                  KOB TRETRA Praha     TAP      123.37 0ch         
 35.Buková Hana              neregistrovaní       NER      131.28 0ch         
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: P           2.8km   80m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.PavlŇĮ KateŇôina           SK Praga             PGP9554 A     24.32  +      0.00
  2.Neuh√∂fer JiŇô√≠            neregistrovan√≠       NER           40.57  +     16.25
  3.Pl√°nińękov√° LibuŇ°e        SdruŇĺ. organiz√°torŇĮ  SOB           49.30  +     24.58
  4.҆p√≠rek Luk√°Ň°             neregistrovan√≠       NER     C     49.38  +     25.06
  5.҆imŇĮnek Josef            neregistrovan√≠       NER           50.47  +     26.15
  6.Pl√°nińęka JiŇô√≠            SdruŇĺ. organiz√°torŇĮ  SOB           51.35  +     27.03
  7.BystŇôick√Ĺ Jan            neregistrovan√≠       NER           59.11  +     34.39
  8.BystŇôick√° Monika         neregistrovan√≠       NER           59.21  +     34.49
  9.Hrdinková Zuzana         neregistrovaní       NER           60.24  +     35.52
 10.Hrdinka Karel            neregistrovaní       NER           60.38  +     36.06
 11.Salgueiro Fidel          Klub OB Kladno       DKL8310 C     60.40  +     36.08
 12.Such√Ĺ V√°clav             neregistrovan√≠       NER           61.13  +     36.41
 13.Tich√° Kl√°ra              Sokol Kostelec n. ńĆ. KNC8751 C     65.02  +     40.30
 14.RokŇĮsek Jan              SKOB Roudnice nad La ROU4201 C     66.33  +     42.01
 15.Sedl√°ńękov√° Petra         neregistrovan√≠       NER           75.23  +     50.51
 16.Sv√°tkov√° Miroslava       OK Sparta Praha      SCP66        116.01  +     91.29
 17.KlaŇ°kov√° Josef√≠na        Odd√≠l OB Kotl√°Ňôka    DKP9651 C    131.21  +    106.49
    Ransdorfov√° ҆tńõp√°nka     KOB TRETRA Praha     TAP     C DISK-LIM.         
   .Korńę√°k Mari√°n            SKOB Ban√≠k Hav√≠Ňôov   HAV6508 C DISK              
   .Molńęanyi Marek           V҆TJ Ekonom Praha    EKP       DISK              
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: T5          4.1km  170m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.PrŇĮŇ°a Michal             KOS TJ Tesla Brno    TBM7320 C     42.43  +      0.00
  2.Plochov√° Dominika        Odd√≠l OB Kotl√°Ňôka    DKP8651 C     49.02  +      6.19
  3.Sv√°tek Vojtńõch           SK Slavia Praha      SLP6701 C     56.32  +     13.49
  4.Lacigov√° Ivana           USK Praha            VSP5950 C     58.17  +     15.34
  5.Hejtm√°nkov√° KateŇôina     KOB TRETRA Praha     TAP           63.34  +     20.51
  6.Gawel JiŇô√≠               neregistrovan√≠       NER     C     68.07  +     25.24
  7.Kamerer Marek            SK Kamenice          KAM6200 C     71.24  +     28.41
  8.҆v√°b Jan                 USK Praha            VSP5801 C     73.25  +     30.42
  8.Pecharová Michaela       neregistrovaní       NER           73.25  +     30.42
 10.Novotná Eva              neregistrovaní       NER           73.31  +     30.48
 11.҆ubrt JiŇô√≠               Tempo Praha          TEP6100 C     79.29  +     36.46
 12.MikeŇ° Radovan            KOB TRETRA Praha     TAP58   C     80.05  +     37.22
 13.Dubsk√Ĺ MiloŇ°             OK Sparta Praha      SCP5100 C     85.16  +     42.33
 14.Novotn√Ĺ Michal           neregistrovan√≠       NER           85.52  +     43.09
 15.Proch√°zka Luk√°Ň°          KOB TRETRA Praha     TAP     C     88.08  +     45.25
 16.Schejbal Petr            neregistrovaní       NER     C     89.25  +     46.42
 17.Schejbalová Alena        neregistrovaní       NER     C     96.27  +     53.44
   .Molńęanyi Petr            V҆TJ Ekonom Praha    EKP       DISK              
 
Koneńęn√© v√Ĺsledky kategorie: T9          7.9km  260m 26k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kop√°ńęek V√≠t              neregistrovan√≠       NER          128.52  +      0.00
  2.Borák Stanislav          neregistrovaní       NER     C    141.03  +     12.11
    HoŇ°ek Michal             neregistrovan√≠       NER       DISK-LIM.         
    Borák Michal             neregistrovaní       NER     C DISK-LIM.         
   .P√≠Ň°ov√° Jitka             neregistrovan√≠       NER     C DISK              

ing Zdenńõk PŇôeńćek <221212.1417>